Jautājumi un atbildes
Kas ir „Mazā biznesa diena”? Mazā biznesa diena ir viena diena gadā, kad pievēršam īpašu uzmanību Latvijas mikro un mazajiem uzņēmumiem, atbalstot viņus gan ar uzslavu vai padomu, gan pirkumiem vai pasūtījumiem. Mazā biznesa diena tiek organizēta iniciatīvas "Atbalsti mazo biznesu" ietvaros.
Kas var kļūt par „Mazās biznesa dienas” dalībnieku? Par „Mazā biznesa diena” projekta dalībnieku var kļūt jebkurš mikro un mazais uzņēmums, kurš piereģistrējies www.mazabiznesadiena.lv lapā.
Kā reģistrēties „Mazā biznesa diena” platformā? Platformai var piereģistrēties jebkurš uzņēmums, norādot nepieciešamos datus. Reģistrācijas saite - https://mazabiznesadiena.lv/pievienoties.
Kā var reģistrēt/nomainīt citus lietotājus? Katrs reģistrētais uzņēmums var platformai piesaistīt 10 papildus uzņēmumus, uzaicinājumu nosūtot uz e-pasta adresēm. Sava profila uzstādījumu sadaļā iespējams pārraudzīt uzaicinātos uzņēmumus un nepieciešamības gadījumā tos rediģēt.
Kā iepirkties? Kad esat izvēlējies produktu vai pakalpojumu, lejupielādējiet un izdrukājiet kuponu un tad sazināties ar pakalpojuma sniedzēju vai produkta pardēvēju par turpmākiem soļiem.
Kā var saņemt kuponu? Kuponu var saņemt, lejupielādējot to no konkrētās akcijas loga. Dodoties izmantot piedāvājumu, Jums kuponu vajadzēs izdrukāt un uzrādīt.
Kad un kā jāveic apmaksa par produktu? Apmaksu par produktu vai pakalpojumu jāveic pa tiešo uzņēmumam.
Cik ilgā laikā man jāizmanto iegādātais kupons? Katram kuponam ir savs derīguma termiņš. To vari aplūkot, atverot akcijas logu vai uz izdrukātā kupona.
Ko darīt, ja nevarat atrast kāroto produktu? Ņemot vērā pieejamo lielo produktu klāstu, visas preces nav iespējams ievietot interneta vietnē. Tāpēc, ja šobrīd nevarat atrast vēlamo produktu portāla katalogā, iespējams tas būs pieejams vēlāk.
Kas notiek, ja lejupielādēju kuponu, bet pārdomāju tā iegādi? Pieteikšanās akcijai un kupona lejupielāde neuzliek pienākumu obligāti izmantot šo akcijas piedāvājumu.
Vai Kuponu, kuru lejupielādēju es, var izmantot kāds cits? Jā, kuponu Tu drīksti nodot arī draugiem.
Vai es varu Kuponu samainīt pret naudu? Nē, Kuponu un tajā esošo atlaidi vari samainīt tikai pret konkrētu preci vai pakalpojumu.
Es lejupielādēju kuponu, taču nevaru to izmantot uzņēmuma vainas dēļ. Ja nevarēsiet saņemt kuponā paredzēto pakalpojumu, mēs parūpēsimies par to, lai partneris rīkotos atbildīgi un sniegtu iespēju šo kuponu izmantot. Jūs varat uzrakstīt mums uz open@mazabiznesadiena.lv un mēs megināsim atrisināt problēmu.